सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AD8602ARZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8602ARZ-REEL |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AD8602ARZ-REEL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AD8602ARZ-REEL |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | DigiTrim® |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | CMOS |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | Rail-to-Rail |
| घटेको दर: | 6V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 8.4 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 0.2 pA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 80 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 750µA (x2 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 50 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| OPA2614IDG4 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 957 अर्डरमा थप |
|
| LMP7708MMX/NOPB | LMP7708 PRECISION, CMOS INPUT, R | 16799 अर्डरमा थप |
|
| OPA2251UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 913 अर्डरमा थप |
|
| ICL7612BCPAZ | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 2800 अर्डरमा थप |
|
| MAX4323EUT-T | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 8449 अर्डरमा थप |
|
| AD8591ARTZ-REEL7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 9829 अर्डरमा थप |
|
| TLV4113CDGQR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 10MSOP-PWR | 8485 अर्डरमा थप |
|
| TSZ181IQ1T | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 6DFN | 956 अर्डरमा थप |
|
| AD8033AKS-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 1CIRC SC70-5 | 4900 अर्डरमा थप |
|
| LTC1052CN#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 14DIP | 894 अर्डरमा थप |
|
| ISL28208FBZ-T13 | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 3 | 38492 अर्डरमा थप |
|
| LM2904AVQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 4997 अर्डरमा थप |
|
| MAX4486ASA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 2308 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11705 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63000 | $2.63 |
| 2500 | $1.21461 | $3036.525 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।