सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LTC6253IMS#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC6253IMS#TRPBF |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LTC6253IMS#TRPBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LTC6253IMS#TRPBF |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | Rail-to-Rail |
| घटेको दर: | 280V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 720 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | 400 MHz |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 1.4 µA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 100 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 4.25mA (x2 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 100 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.5V ~ 5.25V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-MSOP |
| AD817ANZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1461 अर्डरमा थप |
|
| LT1217CN8#PBF | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP | 1123 अर्डरमा थप |
|
| AD8208WHRMZ | OPERATIONAL AMPLIFIER, 4000UV OF | 2391 अर्डरमा थप |
|
| INA210BIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1466 अर्डरमा थप |
|
| THS4082ID | THS4082 175-MHZ LOW-POWER VOLTAG | 3959 अर्डरमा थप |
|
| LP324DR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5512 अर्डरमा थप |
|
| SM73307MMX/NOPB | DUAL PRECISION, 17 MHZ, LOW NOIS | 11376 अर्डरमा थप |
|
| THS3215IRGVR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN | 841 अर्डरमा थप |
|
| 5962-9566601QPA | TLV2252M LOW VOLTAGE RAIL-TO-RAI | 1003 अर्डरमा थप |
|
| LTC6363IMS8-1#PBF | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1852 अर्डरमा थप |
|
| LTC6262HMS#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP | 1599 अर्डरमा थप |
|
| NJM2122D# | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 990 अर्डरमा थप |
|
| LMR324F-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP | 3360 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10861 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.02000 | $4.02 |
| 2500 | $4.02000 | $10050 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।