सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LT1354IS8#PBF |
| LIXINC Part # | LT1354IS8#PBF |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LT1354IS8#PBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LT1354IS8#PBF |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | C-Load™ |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | Voltage Feedback |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | 400V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 12 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 80 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 300 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 1mA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 30 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | ±2.5V ~ 15V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SO |
| LT1013DS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 13373 अर्डरमा थप |
|
| OP275GSZ | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC | 2599 अर्डरमा थप |
|
| HA1-2655-5 | DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER | 972 अर्डरमा थप |
|
| LMV824QDRQ1 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 8382 अर्डरमा थप |
|
| THS4052IDR | THS4052 70-MHZ LOW-COST VOLTAGE- | 27140 अर्डरमा थप |
|
| HA2-2622-2 | OPERATIONAL AMPLIFIER | 808 अर्डरमा थप |
|
| MCP6293-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 997 अर्डरमा थप |
|
| TLC274IDG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 858 अर्डरमा थप |
|
| MAX4494AKA-T | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 3354 अर्डरमा थप |
|
| INA331AIDGKR | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 4951 अर्डरमा थप |
|
| NCS2333DMR2G | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 8MICRO | 364428945 अर्डरमा थप |
|
| AD8368ACPZ-WP | IF AGC AMPLIFIER | 976 अर्डरमा थप |
|
| 5962-9751402QPA | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 1 | 1135 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10995 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.32000 | $7.32 |
| 25 | $4.85732 | $121.433 |
| 100 | $4.01611 | $401.611 |
| 250 | $3.81530 | $953.825 |
| 500 | $3.72924 | $1864.62 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।