सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM324DG |
| LIXINC Part # | LM324DG |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM324DG PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM324DG |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 4 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | - |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 1 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 90 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 2 mV |
| वर्तमान आपूर्ति: | - |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 40 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 14-SOIC |
| MAX4203EUA+T | IC BUFFER 2 CIRCUIT 8UMAX | 5859 अर्डरमा थप |
|
| OPA2353UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 5932 अर्डरमा थप |
|
| ADA4523-1BRMZ | 36V, LOW NOISE, ZERO-DRIFT, 8MHZ | 825 अर्डरमा थप |
|
| LT6013IS8#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 819 अर्डरमा थप |
|
| AD8031ARZ-REEL | OPERATIONAL AMPLIFIER, 10000UV O | 18370 अर्डरमा थप |
|
| LF356H/NOPB | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO99-8 | 1264 अर्डरमा थप |
|
| OPA300AIDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 35983 अर्डरमा थप |
|
| OPA2132U | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 3610931 अर्डरमा थप |
|
| OPA348AIDCKR | OPA348 1MHZ, 45UA, RRIO, SINGLE | 14602 अर्डरमा थप |
|
| INA281B5QDBVRQ1 | AEC-Q100, -4-V TO 110-V, 1.3-MHZ | 3915 अर्डरमा थप |
|
| MCP6295T-E/MS | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 3347 अर्डरमा थप |
|
| TLE2142IDR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 1566 अर्डरमा थप |
|
| AD8033AR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 38089 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 69025 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।