सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM258AST |
| LIXINC Part # | LM258AST |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM258AST PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM258AST |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | Automotive, AEC-Q100 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | 0.6V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 1.1 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 20 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 1 mV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 700µA (x2 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 40 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 3V ~ 30V, ±1.5V ~ 15V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-MiniSO |
| THS4022CDGNR | THS4022 350-MHZ LOW-NOISE VOLTAG | 20963 अर्डरमा थप |
|
| OPA4209AIPW | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 1421 अर्डरमा थप |
|
| LM8261M5X | OP AMP, 1 FUNC, 5000UV OFFSET-MA | 6434 अर्डरमा थप |
|
| EL5175IYZ-T13 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 966 अर्डरमा थप |
|
| ISL28414FBZ-T7 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 25841 अर्डरमा थप |
|
| ALD2711PAL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 915 अर्डरमा थप |
|
| LT6005HGN#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP | 801 अर्डरमा थप |
|
| S-89431BCPH-H4DTFU | IC CMOS 2 CIRCUIT SNT8A | 4819 अर्डरमा थप |
|
| AD8061ARTZ-REEL | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5 | 6891 अर्डरमा थप |
|
| TLC2654Q-8D | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 14392 अर्डरमा थप |
|
| OPA170AID | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 1940 अर्डरमा थप |
|
| BD12734FV-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SSOPB | 3451 अर्डरमा थप |
|
| LT1127CN#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 962 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 30896 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68000 | $0.68 |
| 4000 | $0.22837 | $913.48 |
| 8000 | $0.21363 | $1709.04 |
| 12000 | $0.19890 | $2386.8 |
| 28000 | $0.18859 | $5280.52 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।