सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ISD5008ZIR |
| LIXINC Part # | ISD5008ZIR |
| निर्माता | Nuvoton Technology Corporation America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › इन्टरफेस - आवाज रेकर्ड र प्लेब्याक |
| विवरण | IC VOICE REC/PLAY 8MIN 20CSP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ISD5008ZIR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ISD5008ZIR |
| ब्रान्ड: | Nuvoton Technology Corporation America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | इन्टरफेस - आवाज रेकर्ड र प्लेब्याक |
| निर्माता: | Nuvoton Technology Corporation America |
| श्रृंखला: | ChipCorder® |
| प्याकेज: | - |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| इन्टरफेस: | SPI |
| इनपुट संकेत: | Analog - Single Ended, Microphone |
| आउटपुट संकेत: | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| नमूना आवृत्ति: | 4 ~ 8kHz |
| अवधि: | 4 ~ 8 Min |
| फिल्टर पास ब्यान्ड: | 1.7 ~ 3.4kHz |
| सन्देश: | Multiple |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal/External |
| विशेषताहरु: | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | CSP-20 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-CSP |
| ISD9361VRI | IC VOICE REC/PLAY LQFP | 973 अर्डरमा थप |
|
| ISD91361VRI | IC SOC AUDIO CHIPCORDER LQFP | 913 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10917 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।