सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | DS08MB200TSQX/NOPB |
| LIXINC Part # | DS08MB200TSQX/NOPB |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › इन्टरफेस - सिग्नल बफर, रिपीटर, स्प्लिटर |
| विवरण | IC MULTIPLEXER LVDS 4CH 48WQFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | DS08MB200TSQX/NOPB PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | DS08MB200TSQX/NOPB |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | इन्टरफेस - सिग्नल बफर, रिपीटर, स्प्लिटर |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Buffer, Multiplexer |
| अनुप्रयोगहरू: | LVDS |
| इनपुट: | BLVDS, CML, LVDS, LVPECL |
| आउटपुट: | LVDS |
| डाटा दर (अधिकतम): | 800Mbps |
| च्यानलहरूको संख्या: | 4 x 1:2, 2:1 |
| ढिलाइ समय: | 1.0ns |
| संकेत कन्डिसन: | - |
| capacitance - इनपुट: | 3.5 pF |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 3V ~ 3.6V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 225mA |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 48-WQFN (7x7) |
| PI2EQX5904NJEX | IC REDRIVER PCIE 4CH 100LBGA | 3896 अर्डरमा थप |
|
| PCA9515ADP,118 | IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP | 13326 अर्डरमा थप |
|
| SCAN90004TVS/NOPB | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP | 805 अर्डरमा थप |
|
| LTC4300A-3IMS8#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 816 अर्डरमा थप |
|
| LTC4304IDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 10DFN | 898 अर्डरमा थप |
|
| DS80PCI810NJYR | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 8095 अर्डरमा थप |
|
| ISL33003IRT2Z-T | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN | 940 अर्डरमा थप |
|
| PCA9511AD,118 | IC BUFFER I2C/SMBUS HOTSWAP 8SO | 4541 अर्डरमा थप |
|
| SY89306VMG-TR | 3.3V/5V 2.5GHZ PECL/ECL DIFFEREN | 20824 अर्डरमा थप |
|
| PI2EQX6812ZHEX | IC REDRIVER 6.5GBPS 4CHAN 42TQFN | 925 अर्डरमा थप |
|
| SN65LVCP1414RLJR | SN65LVCP1414 14.2-GBPS QUAD CHAN | 18840 अर्डरमा थप |
|
| LTC4300-2IMS8#PBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 1167 अर्डरमा थप |
|
| ISL88694IH5-TK | SMBUS/ I2C BUS ACCELERATOR | 1628 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10941 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.59370 | $3.5937 |
| 2500 | $3.46060 | $8651.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।