सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LAN91C96I-MS |
| LIXINC Part # | LAN91C96I-MS |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › इन्टरफेस - नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LAN91C96I-MS PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LAN91C96I-MS |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | इन्टरफेस - नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रोटोकल: | Ethernet |
| समारोह: | Controller |
| इन्टरफेस: | Parallel |
| मापदण्डहरू: | 10 Base-T PHY |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 3.3V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 50mA |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| प्याकेज / केस: | 100-BQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 100-QFP (14x20) |
| BD93W21F-E2 | BD93W21F IS A USB TYPE-C POWER D | 3402 अर्डरमा थप |
|
| CYWB0226ABSX-FDXIT | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA81 | 2835 अर्डरमा थप |
|
| TUSB8043RGCT | IC USB HUB CONTROLLER 64VQFN | 1181 अर्डरमा थप |
|
| PCI4520ZHK | BUS CONTROLLER PBGA257 | 1848 अर्डरमा थप |
|
| LAN91C111-NE | 10/100 ETHERNET MAC PHY | 7437 अर्डरमा थप |
|
| KSZ8852HLEYA | IC ETHERNET CTLR 2PORT PCI 64LQF | 1119 अर्डरमा थप |
|
| PCI6420GHK | PCMCIA BUS CONTROLLER, PBGA288 | 46058 अर्डरमा थप |
|
| TSB14AA1TPFB | SERIAL I/O CONTROLLER | 15787 अर्डरमा थप |
|
| USB7206-I/KDX | USB3.1 GEN2 HUB_NO PD_NO TYPE C | 1110 अर्डरमा थप |
|
| ENC28J60T-I/SO | IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC | 882 अर्डरमा थप |
|
| 88LX5153A0-BUU2C000 | IC G.HN CONTROLLER RGMII/SGMII | 813 अर्डरमा थप |
|
| MAX3140EEI+T | IC UART W/RS485 28-QSOP | 821 अर्डरमा थप |
|
| CY7C65621-56LTXI | USB BUS CONTROLLER, CMOS | 1026 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10872 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.34000 | $19.34 |
| 25 | $16.11417 | $402.85425 |
| 100 | $14.65042 | $1465.042 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।