सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ADG409BN |
| LIXINC Part # | ADG409BN |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › इन्टरफेस - एनालग स्विचहरू, मल्टिप्लेक्सरहरू, डेमल्टीप्लेक्सरहरू |
| विवरण | 4-CH, DIFFERENTIAL MULTIPLEXER |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ADG409BN PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ADG409BN |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | इन्टरफेस - एनालग स्विचहरू, मल्टिप्लेक्सरहरू, डेमल्टीप्लेक्सरहरू |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| स्विच सर्किट: | SP4T |
| मल्टिप्लेक्सर/डेमल्टीप्लेक्सर सर्किट: | 4:1 |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| राज्यमा प्रतिरोध (अधिकतम): | 100Ohm |
| च्यानल-टू-च्यानल मिलान (δron): | 15Ohm (Max) |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल (v+): | 12V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, दोहोरो (v±): | ±15V |
| स्विच समय (टन, टफ) (अधिकतम): | - |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| चार्ज इंजेक्शन: | 20pC |
| च्यानल क्यापेसिटन्स (cs(off), cd(off)): | 11pF, 20pF |
| वर्तमान - चुहावट (है (बन्द)) (अधिकतम): | 500pA |
| crosstalk: | -85dB @ 100kHz |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-PDIP |
| DG384ACJ | GENERAL PURPOSE ANALOG SWITCH | 925 अर्डरमा थप |
|
| CD74HC4016E | IC SWITCH QUAD 14DIP | 2365 अर्डरमा थप |
|
| ISL54063IRTZ-T | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN | 962 अर्डरमा थप |
|
| SN74LVC1G3157DBVR | IC SWITCH SPDT SOT23-6 | 35480 अर्डरमा थप |
|
| SN74LV4053ATPWREP | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 950 अर्डरमा थप |
|
| NJU4052BM | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16DMP | 801 अर्डरमा थप |
|
| QS4A101QG | IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP | 1801 अर्डरमा थप |
|
| MAX4551ESE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 2728 अर्डरमा थप |
|
| DG441BDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 819 अर्डरमा थप |
|
| DG301ABA | CMOS ANALOG SWITCH | 890 अर्डरमा थप |
|
| PI3USB4000D | USB2 SWITCH,U-QFN1520-10,T&R,3K | 3818 अर्डरमा थप |
|
| SN74LV4051ADBR | IC MUX/DEMUX 8X1 16SSOP | 915 अर्डरमा थप |
|
| MAX385CSE+ | IC SWITCH DUAL DPST 16SOIC | 3441 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 19400 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.93000 | $4.93 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।