सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ISL84543IB |
| LIXINC Part # | ISL84543IB |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › इन्टरफेस - एनालग स्विचहरू, मल्टिप्लेक्सरहरू, डेमल्टीप्लेक्सरहरू |
| विवरण | SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ISL84543IB PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ISL84543IB |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | इन्टरफेस - एनालग स्विचहरू, मल्टिप्लेक्सरहरू, डेमल्टीप्लेक्सरहरू |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| स्विच सर्किट: | SPST - NO/NC |
| मल्टिप्लेक्सर/डेमल्टीप्लेक्सर सर्किट: | 1:1 |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| राज्यमा प्रतिरोध (अधिकतम): | 60Ohm |
| च्यानल-टू-च्यानल मिलान (δron): | 800mOhm |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल (v+): | 2.7V ~ 12V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, दोहोरो (v±): | - |
| स्विच समय (टन, टफ) (अधिकतम): | 100ns, 75ns |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| चार्ज इंजेक्शन: | 1pC |
| च्यानल क्यापेसिटन्स (cs(off), cd(off)): | 8pF, 8pF |
| वर्तमान - चुहावट (है (बन्द)) (अधिकतम): | 100pA |
| crosstalk: | -90dB @ 1MHz |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| ADG836LYRMZ | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP | 2507 अर्डरमा थप |
|
| 74LVC1G384GV-Q100H | IC BILATERAL SWITCH 5TSOP | 984 अर्डरमा थप |
|
| ADG802BRTZ-REEL7 | IC SWITCH SPST SOT23-6 | 3706 अर्डरमा थप |
|
| MAX4597DBVR | MAX4597 SINGLE-CHANNEL 10-OHM SP | 45973 अर्डरमा थप |
|
| ISL54051IRUZ-T | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, PDSO6 | 2653 अर्डरमा थप |
|
| TS5A23167DCURG4 | 5V ANALOG SWITCH | 48883 अर्डरमा थप |
|
| MAX4712EUE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 877 अर्डरमा थप |
|
| DG412DJ | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 1459 अर्डरमा थप |
|
| ADG5412FTRUZ-EP-R7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 989 अर्डरमा थप |
|
| ADG739BRUZ-REEL7 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP | 1693 अर्डरमा थप |
|
| ADG784BCPZ | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 20LFCSP | 1386 अर्डरमा थप |
|
| LTC1393IS#PBF | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 800 अर्डरमा थप |
|
| NLAS4066DTR2G | IC SWITCH DUAL SPST 16TSSOP | 23318 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11377 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।