सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MPC8358ECZUADDE |
| LIXINC Part # | MPC8358ECZUADDE |
| निर्माता | NXP Semiconductors |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोप्रोसेसरहरू |
| विवरण | IC MPU MPC83XX 266MHZ 740TBGA |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MPC8358ECZUADDE PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MPC8358ECZUADDE |
| ब्रान्ड: | NXP Semiconductors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोप्रोसेसरहरू |
| निर्माता: | NXP Semiconductors |
| श्रृंखला: | MPC83xx |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| कोर प्रोसेसर: | PowerPC e300 |
| कोर/बस चौडाइको संख्या: | 1 Core, 32-Bit |
| गति: | 266MHz |
| सह-प्रोसेसरहरू/dsp: | Communications; QUICC Engine, Security; SEC |
| राम नियन्त्रकहरू: | DDR, DDR2 |
| ग्राफिक्स त्वरण: | No |
| प्रदर्शन र इन्टरफेस नियन्त्रकहरू: | - |
| इथरनेट: | 10/100/1000Mbps (1) |
| sata: | - |
| USB: | USB 1.x (1) |
| भोल्टेज - i/o: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Cryptography, Random Number Generator |
| प्याकेज / केस: | 740-LBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| KMPC8560PX667JB | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 880 अर्डरमा थप |
|
| KMPC8540PX667LC | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 875 अर्डरमा थप |
|
| ATSAMA5D24B-CUR | IC MCU 32BIT EXT MEM 256TFBGA | 982 अर्डरमा थप |
|
| MC68MH360EM25L | IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP | 880 अर्डरमा थप |
|
| Z8S18020VSC | IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC | 923 अर्डरमा थप |
|
| MPC8548EHXAQG | IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA | 815 अर्डरमा थप |
|
| 79RC32H435-266BCGI | IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA | 868 अर्डरमा थप |
|
| MPC8360EVVAGDG | IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA | 907 अर्डरमा थप |
|
| KMPC8543HXANG | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 924 अर्डरमा थप |
|
| MPC852TCZT50A | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 800 अर्डरमा थप |
|
| Z84C0010FEC | IC MPU Z80 10MHZ 44QFP | 938 अर्डरमा थप |
|
| KMPC8541EPXALF | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 851 अर्डरमा थप |
|
| KMPC8321EZQADDC | IC MPU MPC83XX 266MHZ 516BGA | 868 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10806 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।