सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MB89635RPF-G-1443E1 |
| LIXINC Part # | MB89635RPF-G-1443E1 |
| निर्माता | Cypress Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MB89635RPF-G-1443E1 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MB89635RPF-G-1443E1 |
| ब्रान्ड: | Cypress Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Cypress Semiconductor |
| श्रृंखला: | F²MC-8L MB89630R |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| कोर प्रोसेसर: | F²MC-8L |
| कोर आकार: | 8-Bit |
| गति: | 10MHz |
| जडान: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 53 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 16KB (16K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | Mask ROM |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 512 x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 8x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | External |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 64-BQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 64-QFP (14x20) |
| UPD76F0193F1A9-JA8-E2-D-A | IC MICROCONTROLLER SMD | 981 अर्डरमा थप |
|
| P89LPC9381FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28TSSOP | 936 अर्डरमा थप |
|
| R5F56217BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 805 अर्डरमा थप |
|
| R5F56218BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 899 अर्डरमा थप |
|
| R5F36CAMDFB#V2 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 958 अर्डरमा थप |
|
| SPC5774KQK0MMY3 | SPC5774KQK0MMY3 | 970 अर्डरमा थप |
|
| M30291FCTHP#U7A-T | MCU LQFP | 981 अर्डरमा थप |
|
| MB96F613RBPMC-GS-114E2 | IC AUTO MCU | 842 अर्डरमा थप |
|
| MB9G711ABPMC-GSK5E1 | IC MM MCU 144LQFP | 990 अर्डरमा थप |
|
| P5CD041XU/T1ALEK2J | P5CD041XU/T1ALEK2J | 946 अर्डरमा थप |
|
| TT21100-48LQI36T | IC MCU 32BIT 48QFN | 897 अर्डरमा थप |
|
| PBASIC48W/PE | IC MCU BS2PE INTERPR CHIP 48SMD | 914 अर्डरमा थप |
|
| TMA448-56LQI44AB | IC MCU TRUETOUCH | 846 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10917 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।