सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | R5F213G5CNNP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F213G5CNNP#U0 |
| निर्माता | Renesas Electronics America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 24HWQFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | R5F213G5CNNP#U0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | R5F213G5CNNP#U0 |
| ब्रान्ड: | Renesas Electronics America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Renesas Electronics America |
| श्रृंखला: | R8C/3x/3GC |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | R8C |
| कोर आकार: | 16-Bit |
| गति: | 20MHz |
| जडान: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| i/o को संख्या: | 19 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 24KB (24K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 2K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 24-HWQFN (4x4) |
| R5F104GADNA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48WQFN | 931 अर्डरमा थप |
|
| MB90022PF-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 948 अर्डरमा थप |
|
| MC68HC705C8ACP | IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP | 834 अर्डरमा थप |
|
| R5F101LFDFB#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 837 अर्डरमा थप |
|
| R5F566TFFDFP#30 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 805 अर्डरमा थप |
|
| Z86D991PZ008SC | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 809 अर्डरमा थप |
|
| PK30X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 854 अर्डरमा थप |
|
| LM3S1J16-IQR50-C0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 911 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F18325-I/STVAO | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 887 अर्डरमा थप |
|
| MSP430F6658IZQWR | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 113BGA | 960 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC30F2012T-20I/ML | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN | 955 अर्डरमा थप |
|
| MB90214PF-GT-347-BND-AE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 80PQFP | 904 अर्डरमा थप |
|
| R5F5111JADLF#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64FLGA | 859 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10816 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।