सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| LIXINC Part # | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64CSPBGA |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AT89C51CC03UA-7CTUM PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | AT89C CAN |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | 80C51 |
| कोर आकार: | 8-Bit |
| गति: | 40MHz |
| जडान: | CANbus, SPI, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 36 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 64KB (64K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | 2K x 8 |
| राम आकार: | 2.25K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 8x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | External |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 64-LFBGA, CSPBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 64-CSPBGA (8x8) |
| MB90F020CPMT-GS-9158 | IC MCU 120LQFP | 958 अर्डरमा थप |
|
| ADUC7126BSTZ126IRL | IC MCU 16/32B 126KB FLASH 80LQFP | 826 अर्डरमा थप |
|
| PIC16LF1566T-I/SS | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP | 968 अर्डरमा थप |
|
| PIC18F6525-E/PT | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP | 823 अर्डरमा थप |
|
| PIC24EP64MC203-E/M5 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36VTLA | 816 अर्डरमा थप |
|
| MSP430FR2675TPTR | IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 48LQFP | 1872 अर्डरमा थप |
|
| STM32G474VET6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 860 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F1823-E/ML | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN | 1387 अर्डरमा थप |
|
| PIC16C621A-20I/SO | IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC | 856 अर्डरमा थप |
|
| LPC11U14FET48/201, | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TFBGA | 896 अर्डरमा थप |
|
| MC908AB32MFUE | MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08 | 1516 अर्डरमा थप |
|
| M30620FCNFP#U3 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 1020 अर्डरमा थप |
|
| SPC56EC74L7C9ECY | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 849 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11320 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36000 | $8.36 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।