सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | R5F100PHGFB#30 |
| LIXINC Part # | R5F100PHGFB#30 |
| निर्माता | Renesas Electronics America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | R5F100PHGFB#30 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | R5F100PHGFB#30 |
| ब्रान्ड: | Renesas Electronics America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Renesas Electronics America |
| श्रृंखला: | RL78/G13 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | RL78 |
| कोर आकार: | 16-Bit |
| गति: | 32MHz |
| जडान: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 82 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 192KB (192K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | 8K x 8 |
| राम आकार: | 16K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 20x8/10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 100-LQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 100-LFQFP (14x14) |
| R5F101SHDFB#30 | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 128LFQFP | 1027 अर्डरमा थप |
|
| ATMEGA48V-10AU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP | 3436 अर्डरमा थप |
|
| MC56F8011VFAE | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP | 2223 अर्डरमा थप |
|
| CY90347ESPMC-GS-756E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 850 अर्डरमा थप |
|
| PIC32MZ1025DAL176-V/2J | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP | 834 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F1455-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 848 अर्डरमा थप |
|
| STM32F756ZGY6TR | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 143CSP | 5971 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33EP64GS805-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48TQFP | 834 अर्डरमा थप |
|
| R5F2L35CCNFP#U0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 811 अर्डरमा थप |
|
| R5F101MGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 954 अर्डरमा थप |
|
| PIC32MZ2064DAG176T-I/2J | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP | 995 अर्डरमा थप |
|
| MB90423GAVPF-G-320 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP | 982 अर्डरमा थप |
|
| XMC1301T016F0008ABXUMA1 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP | 5123 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10987 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75000 | $4.75 |
| 225 | $4.75000 | $1068.75 |
| 250 | $4.28660 | $1071.65 |
| 500 | $3.84633 | $1923.165 |
| 1000 | $3.24390 | $3243.9 |
| 2500 | $3.08170 | $7704.25 |
| 5000 | $2.96585 | $14829.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।