सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | W77E058A40FL |
| LIXINC Part # | W77E058A40FL |
| निर्माता | Nuvoton Technology Corporation America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | W77E058A40FL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | W77E058A40FL |
| ब्रान्ड: | Nuvoton Technology Corporation America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Nuvoton Technology Corporation America |
| श्रृंखला: | W77 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | 8051 |
| कोर आकार: | 8-Bit |
| गति: | 40MHz |
| जडान: | EBI/EMI, Serial Port |
| बाह्य उपकरणहरू: | POR, WDT |
| i/o को संख्या: | 36 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 32KB (32K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 1K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | - |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 44-BQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| DSPIC33CH64MP505T-I/PT | IC MCU 16BIT 88KB FLASH 48TQFP | 2459 अर्डरमा थप |
|
| S912ZVHY64F1CLL | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP | 928 अर्डरमा थप |
|
| MK60DN512VMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 3021 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33FJ256MC510-I/PF | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP | 1061 अर्डरमा थप |
|
| HD64F7144FW50 | RISC MCU, 32-BIT | 1066 अर्डरमा थप |
|
| Z8F022AQB020EG | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN | 1424 अर्डरमा थप |
|
| LM3S1162-EQC50-A2 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP | 860 अर्डरमा थप |
|
| AT91SAM7XC512-CU | IC MCU 16/32BIT 512KB 100TFBGA | 1584 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F1765T-I/ST | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 966 अर्डरमा थप |
|
| M30624FGPFP#U9C | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 850 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33FJ64MC710A-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP | 881 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33FJ128MC710AT-I/PF | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 983 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC30F3010T-30I/ML | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN | 933 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10985 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36604 | $8.36604 |
| 96 | $8.36604 | $803.13984 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।