सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MB89637PF-GT-699-BND |
| LIXINC Part # | MB89637PF-GT-699-BND |
| निर्माता | Cypress Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 8BIT 32KB MROM 64QFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MB89637PF-GT-699-BND PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MB89637PF-GT-699-BND |
| ब्रान्ड: | Cypress Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Cypress Semiconductor |
| श्रृंखला: | F²MC-8L MB89630 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | F²MC-8L |
| कोर आकार: | 8-Bit |
| गति: | 10MHz |
| जडान: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 53 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 32KB (32K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | Mask ROM |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 1K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 8x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | External |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 64-BQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 64-QFP (14x20) |
| PIC32MX220F032DT-V/ML | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN | 944 अर्डरमा थप |
|
| Z8F0113SJ005SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC | 969 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC30F5016T-30I/PT | IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP | 941 अर्डरमा थप |
|
| R5F1006EASP#10 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 20LSSOP | 992 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33CH256MP505-E/M4 | IC MCU 16BIT 328KB FLASH 48UQFN | 1298 अर्डरमा थप |
|
| MSP430F6730AIPNR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 80LQFP | 973 अर्डरमा थप |
|
| PIC32MX320F128LT-80I/BG | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA | 940 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC30F2011-20E/SO | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC | 901 अर्डरमा थप |
|
| MSP430FG477IPNR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP | 889 अर्डरमा थप |
|
| C8051F930-G-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 1243 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33FJ128GP804-E/ML | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN | 1415 अर्डरमा थप |
|
| R5F571MGHDLJ#20 | IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100TFLGA | 947 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33EV128GM106T-I/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 913 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10891 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.55000 | $19.55 |
| 66 | $19.55000 | $1290.3 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।