सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | R5F10RJAGFA#50 |
| LIXINC Part # | R5F10RJAGFA#50 |
| निर्माता | Renesas Electronics America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | R5F10RJAGFA#50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | R5F10RJAGFA#50 |
| ब्रान्ड: | Renesas Electronics America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Renesas Electronics America |
| श्रृंखला: | RL78/L12 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | RL78 |
| कोर आकार: | 16-Bit |
| गति: | 24MHz |
| जडान: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 37 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 16KB (16K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | 2K x 8 |
| राम आकार: | 1K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 10x8/10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 52-LQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 52-LQFP (10x10) |
| STM32L4Q5RGT6 | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 955 अर्डरमा थप |
|
| Z8673312PSG | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28DIP | 1103 अर्डरमा थप |
|
| CY8C4247LQI-BL483T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56QFN | 938 अर्डरमा थप |
|
| R5F100MHAFA#10 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 938 अर्डरमा थप |
|
| EFM8LB11F16ES1-C-QFN24R | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN | 943 अर्डरमा थप |
|
| CY90428GCPFV-GS-519E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 852 अर्डरमा थप |
|
| LPC1548JBD64QL | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 980 अर्डरमा थप |
|
| CY8C4125AZI-S423 | NO WARRANTY | 2386 अर्डरमा थप |
|
| CY8C4126AXI-S445 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP | 960 अर्डरमा थप |
|
| AT91SAM7SE32B-CU | IC MCU 16/32B 32KB FLSH 144LFBGA | 1049 अर्डरमा थप |
|
| TM4C1230C3PMI7R | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP | 942 अर्डरमा थप |
|
| ATTINY24A-CCU | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 15UFBGA | 14467 अर्डरमा थप |
|
| ATSAMD51P20A-AF | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP | 987 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10832 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.31930 | $1.3193 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।