सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| LIXINC Part # | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PIC24FJ128GA106-I/MR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | PIC® 24F |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | PIC |
| कोर आकार: | 16-Bit |
| गति: | 32MHz |
| जडान: | I²C, PMP, SPI, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 53 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 128KB (43K x 24) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 16K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2V ~ 3.6V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 16x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 64-VQFN (9x9) |
| TMS320LF2402APGAR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64QFP | 914 अर्डरमा थप |
|
| STM32F303VCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 877 अर्डरमा थप |
|
| R5F101LKDFB#50 | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 64LQFP | 834 अर्डरमा थप |
|
| ATTINY2313V-10SI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC | 74981 अर्डरमा थप |
|
| MC9S12E128CFUE | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP | 802 अर्डरमा थप |
|
| Z8F3221PM020EG | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP | 937 अर्डरमा थप |
|
| Z8F012APB020EG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 925 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33EP256MU814-I/PL | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP | 1274 अर्डरमा थप |
|
| ATSAMS70N20B-CN | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA | 1134 अर्डरमा थप |
|
| PIC24HJ12GP202T-I/SS | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP | 862 अर्डरमा थप |
|
| PIC16LF15344-E/SO | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC | 833 अर्डरमा थप |
|
| SPC5644BAMLU8 | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 982 अर्डरमा थप |
|
| EFM8SB10F8A-A-QFN20 | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN | 975 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10945 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.46000 | $5.46 |
| 25 | $5.01062 | $125.2655 |
| 100 | $4.53607 | $453.607 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।