सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | R5F21272SNFP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F21272SNFP#U0 |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | MICROCONTROLLER, 16 BIT TRANSIST |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | R5F21272SNFP#U0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | R5F21272SNFP#U0 |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | R8C/2x/27 |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | R8C |
| कोर आकार: | 16-Bit |
| गति: | 20MHz |
| जडान: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| बाह्य उपकरणहरू: | LED, POR, Voltage Detect, WDT |
| i/o को संख्या: | 25 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 8KB (8K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 512 x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2.2V ~ 5.5V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 12x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 32-LQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 32-LQFP (7x7) |
| ATSAML10D16A-YF | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 24SSOP | 1561 अर्डरमा थप |
|
| Z8F011APB020SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 871 अर्डरमा थप |
|
| M483KGCAE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 128LQFP | 904 अर्डरमा थप |
|
| R5F111PGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 100LFQFP | 907 अर्डरमा थप |
|
| Z8F0431SH020SG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC | 4572 अर्डरमा थप |
|
| ATSAMD20G16A-MN | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48QFN | 951 अर्डरमा थप |
|
| R5F104JEAFA#30 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 52LQFP | 1003 अर्डरमा थप |
|
| PIC16LF720-I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP | 1056 अर्डरमा थप |
|
| PIC18LF25K22-I/ML | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN | 1537 अर्डरमा थप |
|
| STM32H7A3NIH6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA | 802 अर्डरमा थप |
|
| DSPIC33FJ06GS102T-I/MM | IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN | 929 अर्डरमा थप |
|
| MB90F342ASPFR-G | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 873 अर्डरमा थप |
|
| MSP430F5333IPZR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 909 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11482 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.02000 | $3.02 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।