सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| LIXINC Part # | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PIC32MX270F256BT-50I/SO PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | PIC® 32MX |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | MIPS32® M4K™ |
| कोर आकार: | 32-Bit |
| गति: | 50MHz |
| जडान: | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| बाह्य उपकरणहरू: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 19 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 256KB (256K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 64K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 9x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 28-SOIC |
| PIC32MZ1024ECM144T-I/PH | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TQFP | 870 अर्डरमा थप |
|
| NUC123LD4AE0 | IC MCU 32BIT 68KB FLASH 48LQFP | 981 अर्डरमा थप |
|
| Z8F2422VS020SG | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC | 968 अर्डरमा थप |
|
| PIC24F08KL301-I/P | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP | 890 अर्डरमा थप |
|
| MB90F022CPF-GS | IC MCU MICOM FLASH 100QFP | 882 अर्डरमा थप |
|
| S912ZVHY32F1VLL557 | MICROCONTROLLER, 16 BIT, HCS12 C | 957 अर्डरमा थप |
|
| PIC18F46K20-E/ML | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN | 1243 अर्डरमा थप |
|
| SPC5748CBK0AVKU2 | IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP | 898 अर्डरमा थप |
|
| R5F101BAANA#20 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32HWQFN | 947 अर्डरमा थप |
|
| Z86C1505VSCR2306 | IC MCU 8BIT 4KB ROM 44PLCC | 913 अर्डरमा थप |
|
| R7FS3A6783A01CNE#AC0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN | 941 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F18323-I/SL | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC | 5851 अर्डरमा थप |
|
| MSP430F2471TPM | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 1074 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10809 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.97102 | $3.97102 |
| 1600 | $3.54324 | $5669.184 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।