सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| विवरण | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PIC32MX575F512L-80V/PT PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - माइक्रोकन्ट्रोलरहरू |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | PIC® 32MX |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| कोर प्रोसेसर: | MIPS32® M4K™ |
| कोर आकार: | 32-Bit |
| गति: | 80MHz |
| जडान: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| बाह्य उपकरणहरू: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| i/o को संख्या: | 85 |
| कार्यक्रम मेमोरी आकार: | 512KB (512K x 8) |
| कार्यक्रम मेमोरी प्रकार: | FLASH |
| eeprom आकार: | - |
| राम आकार: | 64K x 8 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| डाटा कन्भर्टरहरू: | A/D 16x10b |
| थरथरानवाला प्रकार: | Internal |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 100-TQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 100-TQFP (12x12) |
| PIC16F721-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 2373 अर्डरमा थप |
|
| CY90387SPMT-GS-389E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 978 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F19185T-I/MV | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48UQFN | 4248 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F1765-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 852 अर्डरमा थप |
|
| SPC5604PF1VLL6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 875 अर्डरमा थप |
|
| MCF52264AF80 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 982 अर्डरमा थप |
|
| ADUC7025BCPZ32 | IC MCU 16/32B 32KB FLASH 64LFCSP | 7455 अर्डरमा थप |
|
| PIC16F1719-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 827 अर्डरमा थप |
|
| PIC16LC65B-04I/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 994 अर्डरमा थप |
|
| N79E855AWG | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP | 860 अर्डरमा थप |
|
| MCF5234CVM100 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, COL | 938 अर्डरमा थप |
|
| M306N4FGTFP | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 1049 अर्डरमा थप |
|
| PIC32MX270F256B-I/SO | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC | 1002 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11022 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.85000 | $9.85 |
| 25 | $9.02475 | $225.61875 |
| 100 | $8.16955 | $816.955 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।