सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TMS320DM642AZDKA6 |
| LIXINC Part # | TMS320DM642AZDKA6 |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › एम्बेडेड - डीएसपी (डिजिटल सिग्नल प्रोसेसर) |
| विवरण | DSP, 32-BIT SIZE, 64-EXT BIT, 75 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TMS320DM642AZDKA6 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TMS320DM642AZDKA6 |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | एम्बेडेड - डीएसपी (डिजिटल सिग्नल प्रोसेसर) |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Fixed Point |
| इन्टरफेस: | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| घडी दर: | 600MHz |
| गैर-अस्थिर मेमोरी: | External |
| अन-चिप र्याम: | 160kB |
| भोल्टेज - i/o: | 3.30V |
| भोल्टेज - कोर: | 1.40V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 548-FBGA, FCBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 548-FCBGA (23x23) |
| TMS320C6412GDKA500 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 993 अर्डरमा थप |
|
| TMS320DM648ZUT9 | IC DGTL MEDIA PROC 529-FCBGA | 1068 अर्डरमा थप |
|
| TMS320C31PQL | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1343 अर्डरमा थप |
|
| CS47L90-CWZR | IC LOW PRW AUDIO HUB | 941 अर्डरमा थप |
|
| SM320C6701GJCA12EP | V62/03669-01XA -320C6701 FLOATIN | 898 अर्डरमा थप |
|
| TMS320C6412AZNZ5 | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA | 968 अर्डरमा थप |
|
| ADBF609WCBCZ502 | BLACKFIN CORE PROCESSOR W/HD PV | 982 अर्डरमा थप |
|
| CS496122-CQZ | IC DSP 32BIT 16CH SER IO 144LQFP | 2246 अर्डरमा थप |
|
| TMS320LBC51PZ57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 971 अर्डरमा थप |
|
| ADSP-BF537BBCZ-5B | IC DSP CTLR 16BIT 208CSBGA | 940 अर्डरमा थप |
|
| ADSP-BF516BBCZ-4F4 | BLACKFIN DSP PROCESSOR | 1023 अर्डरमा थप |
|
| TNETV2501INPGF | IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 176LQFP | 1008 अर्डरमा थप |
|
| ADSP-21478BSWZ-2A | SHARC DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 943 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10806 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $87.86000 | $87.86 |
| 60 | $77.21419 | $4632.8514 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।