सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | HI5731BIPZ |
| LIXINC Part # | HI5731BIPZ |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| विवरण | DAC, PARALLEL, WORD INPUT |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | HI5731BIPZ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | HI5731BIPZ |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| बिट्स को संख्या: | 12 |
| d/a कन्भर्टरहरूको संख्या: | 1 |
| मिलाउने समय: | 20ns (Typ) |
| आउटपुट प्रकार: | Current - Unbuffered |
| भिन्न उत्पादन: | Yes |
| डाटा इन्टरफेस: | Parallel |
| सन्दर्भ प्रकार: | External, Internal |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एनालॉग: | 5V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, डिजिटल: | ±5V |
| inl/dnl (lsb): | 0.75, 0.5 |
| वास्तुकला: | R-2R, Segmented DAC |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| प्याकेज / केस: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 28-PDIP |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| MCP4821T-E/MC | IC DAC 12BIT V-OUT 8DFN | 843 अर्डरमा थप |
|
| AD7233AN | DAC,SERIAL INPUT LOADING | 1754 अर्डरमा थप |
|
| LTC2636IMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 856 अर्डरमा थप |
|
| LTC2637HMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 974 अर्डरमा थप |
|
| MAX5512EUA+ | IC DAC 8BIT V-OUT 8UMAX | 79842 अर्डरमा थप |
|
| LTC2640HTS8-LM10#TRMPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 1342 अर्डरमा थप |
|
| DAC7802KUG4 | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 827 अर्डरमा थप |
|
| MAX5302EUA+T | IC DAC 12BIT V-OUT 8UMAX | 936 अर्डरमा थप |
|
| AD9751ASTZRL | D/A CONVERTER, PARALLEL, WORD IN | 8562 अर्डरमा थप |
|
| AD5675RBCPZ-RL | IC DAC 16BIT V-OUT 20LFCSP | 885 अर्डरमा थप |
|
| MAX538ACSA+ | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 1055 अर्डरमा थप |
|
| LTC2637HDE-LMX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 14DFN | 882 अर्डरमा थप |
|
| MX7524JEPE+ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 12225 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12816 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $33.43000 | $33.43 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।