सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AD5555CRUZ |
| LIXINC Part # | AD5555CRUZ |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| विवरण | IC DAC 14BIT A-OUT 16TSSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AD5555CRUZ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AD5555CRUZ |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| बिट्स को संख्या: | 14 |
| d/a कन्भर्टरहरूको संख्या: | 2 |
| मिलाउने समय: | 500ns (Typ) |
| आउटपुट प्रकार: | Current - Unbuffered |
| भिन्न उत्पादन: | No |
| डाटा इन्टरफेस: | SPI |
| सन्दर्भ प्रकार: | External |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एनालॉग: | 5V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, डिजिटल: | 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| वास्तुकला: | R-2R |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| प्याकेज / केस: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-TSSOP |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| DAC8564IDPW | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 1494 अर्डरमा थप |
|
| AD5412AREZ | IC DAC 12BIT V OR A-OUT 24TSSOP | 801 अर्डरमा थप |
|
| LTC2633CTS8-HZ10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 961 अर्डरमा थप |
|
| AD7397ARUZ-REEL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 24TSSOP | 805 अर्डरमा थप |
|
| LTC2635CMSE-HMI12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 905 अर्डरमा थप |
|
| DAC8562FPZ | +5 VOLT, PARALLEL INPUT 12-BIT D | 1751 अर्डरमा थप |
|
| AD5625RBCPZ-REEL7 | AD5625 - QUAD, 12-BIT NANODAC WI | 3720 अर्डरमा थप |
|
| DAC8413FP | QUAD 12-BIT VOLTAGE OUTPUT DAC | 8616 अर्डरमा थप |
|
| LTC2634CUD-LMI8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 924 अर्डरमा थप |
|
| AD5669RBCPZ-1-RL7 | AD5669 - D/A CONVERTER, SERIAL I | 5626 अर्डरमा थप |
|
| LTC2756BCG#TRPBF | IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP | 822 अर्डरमा थप |
|
| AD5648ARUZ-2REEL7 | IC DAC 14BIT V-OUT 16TSSOP | 945 अर्डरमा थप |
|
| AD5024BRUZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 2566 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11159 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.16000 | $18.16 |
| 96 | $15.99568 | $1535.58528 |
| 192 | $14.09346 | $2705.94432 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।