सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX549ACPA+ |
| LIXINC Part # | MAX549ACPA+ |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| विवरण | IC DAC 8BIT V-OUT 8DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX549ACPA+ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX549ACPA+ |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| बिट्स को संख्या: | 8 |
| d/a कन्भर्टरहरूको संख्या: | 2 |
| मिलाउने समय: | 4µs (Typ) |
| आउटपुट प्रकार: | Voltage - Unbuffered |
| भिन्न उत्पादन: | No |
| डाटा इन्टरफेस: | SPI |
| सन्दर्भ प्रकार: | External |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एनालॉग: | 2.5V ~ 5.5V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, डिजिटल: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | -, ±0.9 (Max) |
| वास्तुकला: | R-2R |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-PDIP |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| AD5675ACPZ-REEL7 | AD5675 - 16-BIT OCTAL I2C NANODA | 2608 अर्डरमा थप |
|
| LTC2656BCUFD-L16#TRPBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 978 अर्डरमा थप |
|
| AD5761RBCPZ-RL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16LFCSP | 910 अर्डरमा थप |
|
| HI20201JCB-T | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1561 अर्डरमा थप |
|
| MCP4706A0T-E/MAY | IC DAC 8BIT V-OUT 6DFN | 960 अर्डरमा थप |
|
| LTC2634IUD-LZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 901 अर्डरमा थप |
|
| MAX521AEWG+ | IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC | 985 अर्डरमा थप |
|
| AD5311BRMZ-REEL7 | AD5311 - 2.5V TO 5.5V, 120UA, 2- | 9881 अर्डरमा थप |
|
| MAX5251BCAP+ | IC DAC 10BIT V-OUT 20SSOP | 18220067 अर्डरमा थप |
|
| MAX5815AAUD+ | 12-BIT, FOUR CHANNEL, VOLTAGE DA | 14473 अर्डरमा थप |
|
| TLC7628CDW | IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC | 1025 अर्डरमा थप |
|
| LTC2632HTS8-LX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 875 अर्डरमा थप |
|
| TLC7628CN | TLC7628 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 1833 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 164346 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.63000 | $6.63 |
| 10 | $5.98656 | $59.8656 |
| 50 | $5.70854 | $285.427 |
| 100 | $4.95663 | $495.663 |
| 250 | $4.77360 | $1193.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।