सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TLV5610IPW |
| LIXINC Part # | TLV5610IPW |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| विवरण | IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TLV5610IPW PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TLV5610IPW |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | डाटा अधिग्रहण - डिजिटल देखि एनालग कन्वर्टर्स (dac) |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| बिट्स को संख्या: | 12 |
| d/a कन्भर्टरहरूको संख्या: | 8 |
| मिलाउने समय: | 7µs |
| आउटपुट प्रकार: | Voltage - Buffered |
| भिन्न उत्पादन: | No |
| डाटा इन्टरफेस: | SPI |
| सन्दर्भ प्रकार: | External |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एनालॉग: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, डिजिटल: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.5 |
| वास्तुकला: | String DAC |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| प्याकेज / केस: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-TSSOP |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| LTC2657BIUFD-L16#PBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 1092 अर्डरमा थप |
|
| DAC8760IPWP | IC DAC 16BIT V OR A-OUT 24HTSSOP | 964 अर्डरमा थप |
|
| DAC8550IDGKT | IC DAC 16BIT V-OUT 8VSSOP | 1602 अर्डरमा थप |
|
| LTC1446LIS8#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 805 अर्डरमा थप |
|
| AD5668BRUZ-3REEL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 818 अर्डरमा थप |
|
| DAC121C081CISDX/NOPB | IC DAC 12BIT V-OUT 6WSON | 996 अर्डरमा थप |
|
| LTC2632HTS8-HI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 826 अर्डरमा थप |
|
| DAC703KU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1570 अर्डरमा थप |
|
| TLC7528CFNR | TLC7528 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 10919 अर्डरमा थप |
|
| LTC2637HMS-HMX12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 16MSOP | 912 अर्डरमा थप |
|
| TLC7226IN | IC DAC 8BIT V-OUT 20DIP | 3072 अर्डरमा थप |
|
| LTC2751IUHF-14#TRPBF | IC DAC 14BIT A-OUT 38QFN | 999 अर्डरमा थप |
|
| PM7528HSRZ | 8-BIT BUFFERED MULTIPLYING DAC | 6876 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11474 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.86000 | $21.86 |
| 10 | $20.16166 | $201.6166 |
| 70 | $19.25510 | $1347.857 |
| 140 | $17.21630 | $2410.282 |
| 560 | $15.63057 | $8753.1192 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।