सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MCP4142-502E/P |
| LIXINC Part # | MCP4142-502E/P |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › डाटा अधिग्रहण - डिजिटल potentiometers |
| विवरण | IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 8DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MCP4142-502E/P PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MCP4142-502E/P |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | डाटा अधिग्रहण - डिजिटल potentiometers |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | WiperLock™ |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| टेपर: | Linear |
| कन्फिगरेसन: | Rheostat |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| ट्यापहरूको संख्या: | 129 |
| प्रतिरोध (ओम): | 5k |
| इन्टरफेस: | SPI |
| मेमोरी प्रकार: | Non-Volatile |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.8V ~ 5.5V |
| विशेषताहरु: | - |
| सहिष्णुता: | ±20% |
| तापमान गुणांक (टाइप): | 150ppm/°C |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-PDIP |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| प्रतिरोध - वाइपर (ओम्स) (टाइप): | 75 |
| MAX5461EXT+ | MAX5461 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE D | 9227 अर्डरमा थप |
|
| AD5263BRUZ200-R7 | IC DGT POT 200KOHM 256TP 24TSSOP | 839 अर्डरमा थप |
|
| AD8403AR1-REEL | SERIAL DIGI-POT 256 POSITIONS | 1786 अर्डरमा थप |
|
| ISL23415WFUZ-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 899 अर्डरमा थप |
|
| CAT5411YI-25-T2 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 24TSSOP | 840 अर्डरमा थप |
|
| MCP4651T-502E/ST | IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOP | 976 अर्डरमा थप |
|
| MCP4261-503E/ML | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 16QFN | 864 अर्डरमा थप |
|
| AD5228BUJZ50-RL7 | IC DGT POT 50KOHM 32TAP TSOT23-8 | 4377 अर्डरमा थप |
|
| MCP4151-503E/P | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8DIP | 1324 अर्डरमा थप |
|
| MCP4261-503E/ST | IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOP | 981 अर्डरमा थप |
|
| MCP4142T-104E/SN | IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 8SOIC | 991 अर्डरमा थप |
|
| MCP4232T-104E/MF | IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10DFN | 911 अर्डरमा थप |
|
| MCP4652T-103E/MF | IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10DFN | 1330 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11529 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 25 | $0.73988 | $18.497 |
| 100 | $0.67372 | $67.372 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।