सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AS1522-T |
| LIXINC Part # | AS1522-T |
| निर्माता | ams |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › डाटा अधिग्रहण - डिजिटल कन्वर्टर्स (एडीसी) को एनालग |
| विवरण | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AS1522-T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AS1522-T |
| ब्रान्ड: | ams |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | डाटा अधिग्रहण - डिजिटल कन्वर्टर्स (एडीसी) को एनालग |
| निर्माता: | ams |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| बिट्स को संख्या: | 10 |
| नमूना दर (प्रति सेकेन्ड): | 400k |
| इनपुटहरूको संख्या: | 2, 4 |
| इनपुट प्रकार: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| डाटा इन्टरफेस: | SPI |
| कन्फिगरेसन: | S/H-ADC |
| अनुपात - s/h:adc: | 1:1 |
| a/d कन्भर्टरहरूको संख्या: | 1 |
| वास्तुकला: | SAR |
| सन्दर्भ प्रकार: | External, Internal |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एनालॉग: | 5V |
| भोल्टेज - आपूर्ति, डिजिटल: | 5V |
| विशेषताहरु: | - |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| प्याकेज / केस: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-TSSOP |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| MAX170DMJA | SERIAL OUTPUT, 5.6AUS, 12-BIT AD | 904 अर्डरमा थप |
|
| MAX162BENG | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 960 अर्डरमा थप |
|
| HI5812JIP | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 929 अर्डरमा थप |
|
| MAX1294ACEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 944 अर्डरमा थप |
|
| MAX159BEUA | IC ADC 10BIT SAR 8UMAX | 877 अर्डरमा थप |
|
| KAD2710C-27Q68 | IC ADC 10BIT PIPELINED 68QFN | 914 अर्डरमा थप |
|
| HI5767/6IBZ | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 913 अर्डरमा थप |
|
| MAX1202BEAP | IC ADC 12BIT SAR 20SSOP | 930 अर्डरमा थप |
|
| AD9059BRS-REEL | IC ADC 8BIT FLASH 28SSOP | 813 अर्डरमा थप |
|
| MAX176BCWE | IC ADC 12BIT SAR 16SOIC | 944 अर्डरमा थप |
|
| MAX188DCPP | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 964 अर्डरमा थप |
|
| MAX1291BCEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 821 अर्डरमा थप |
|
| ADS8402IBPFBRG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 951 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10901 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।