सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 8N3SV76BC-0086CDI8 |
| LIXINC Part # | 8N3SV76BC-0086CDI8 |
| निर्माता | Renesas Electronics America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › घडी/समय - प्रोग्रामेबल टाइमर र ओसिलेटरहरू |
| विवरण | IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 8N3SV76BC-0086CDI8 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 8N3SV76BC-0086CDI8 |
| ब्रान्ड: | Renesas Electronics America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | घडी/समय - प्रोग्रामेबल टाइमर र ओसिलेटरहरू |
| निर्माता: | Renesas Electronics America |
| श्रृंखला: | FemtoClock® NG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | VCXO |
| गणना: | - |
| आवृत्ति: | 350MHz |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.375V ~ 2.625V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 120 mA |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| प्याकेज / केस: | 6-CLCC |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-CLCC (7x5) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| 8N3SV75EC-0118CDI | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 850 अर्डरमा थप |
|
| 8N3Q001EG-1064CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 931 अर्डरमा थप |
|
| 8N4QV01FG-1102CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 984 अर्डरमा थप |
|
| 8N3DV85KC-0181CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 944 अर्डरमा थप |
|
| 8N3SV75EC-0144CDI | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 936 अर्डरमा थप |
|
| 8N3QV01KG-0148CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 959 अर्डरमा थप |
|
| 8N4QV01EG-1052CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 897 अर्डरमा थप |
|
| 8N3SV75LC-0001CDI8 | IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC | 862 अर्डरमा थप |
|
| 8N3SV75EC-0075CDI | IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC | 898 अर्डरमा थप |
|
| 8N4QV01EG-0092CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 1000 अर्डरमा थप |
|
| 8N3Q001LG-0106CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 894 अर्डरमा थप |
|
| 8N3SV76KC-0082CDI8 | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 996 अर्डरमा थप |
|
| 8N3SV75AC-0055CDI | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC | 982 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10854 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।