सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | DSC400-0133Q0128KI1T |
| LIXINC Part # | DSC400-0133Q0128KI1T |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › घडी/समय - घडी जनरेटर, plls, आवृत्ति सिंथेसाइजर |
| विवरण | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | DSC400-0133Q0128KI1T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | DSC400-0133Q0128KI1T |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | घडी/समय - घडी जनरेटर, plls, आवृत्ति सिंथेसाइजर |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | DSC400 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Clock Generator |
| pll: | Yes |
| इनपुट: | Clock |
| आउटपुट: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| अनुपात - इनपुट: आउटपुट: | 2:4 |
| भिन्नता - इनपुट: आउटपुट: | No/Yes |
| आवृत्ति - अधिकतम: | 176.875MHz |
| विभाजक/गुणक: | Yes/No |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.25V ~ 3.6V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-QFN (5x3.2) |
| PI6C49004AAEX | CLOCK GENERATOR TSSOP-56 | 823 अर्डरमा थप |
|
| 5P35023B-601NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 927 अर्डरमा थप |
|
| 8A34043BNBG8 | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 956 अर्डरमा थप |
|
| 5L35021-001NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 837 अर्डरमा थप |
|
| 8A34043E-001NBG | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 895 अर्डरमा थप |
|
| MX852BB0030 | IC SYNTH MODULE 38LGA | 997 अर्डरमा थप |
|
| 5P35023B-005NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 927 अर्डरमा थप |
|
| 5P35023-121NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 874 अर्डरमा थप |
|
| DSC400-1111Q0160KE2 | OSC MEMS LOW PWR LVCMOS | 939 अर्डरमा थप |
|
| CY28419OXC | IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP | 820 अर्डरमा थप |
|
| 5P35021B-160NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 972 अर्डरमा थप |
|
| 8A34011BAJG | IC PORT SYNCHRONIZER 144CABGA | 870 अर्डरमा थप |
|
| 91718BMLF | IC CLOCK MANANGEMENT | 818 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10964 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।