सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SI5335D-B11016-GM |
| LIXINC Part # | SI5335D-B11016-GM |
| निर्माता | Silicon Labs |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › घडी/समय - घडी जनरेटर, plls, आवृत्ति सिंथेसाइजर |
| विवरण | 4-OUTPUT CLOCK GENERATOR |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SI5335D-B11016-GM PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SI5335D-B11016-GM |
| ब्रान्ड: | Silicon Labs |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | घडी/समय - घडी जनरेटर, plls, आवृत्ति सिंथेसाइजर |
| निर्माता: | Silicon Labs |
| श्रृंखला: | MultiSynth™ |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Clock Generator |
| pll: | Yes with Bypass |
| इनपुट: | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| आउटपुट: | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| अनुपात - इनपुट: आउटपुट: | 1:4 |
| भिन्नता - इनपुट: आउटपुट: | Yes/Yes |
| आवृत्ति - अधिकतम: | 200MHz |
| विभाजक/गुणक: | Yes/No |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 24-QFN (4x4) |
| SI5351A-B05568-GT | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 956 अर्डरमा थप |
|
| SI5345B-D10411-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 845 अर्डरमा थप |
|
| SI5335B-B09919-GM | IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN | 923 अर्डरमा थप |
|
| SI5341B-B05471-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL | 939 अर्डरमा थप |
|
| SI5351B-B09542-GM | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 843 अर्डरमा थप |
|
| SI5332BC09719-GM3R | IC CLOCK GENERATOR QFN | 848 अर्डरमा थप |
|
| SI5341B-B06167-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL | 872 अर्डरमा थप |
|
| SI5351B-B08038-GM | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 935 अर्डरमा थप |
|
| SI5341D-D10185-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 808 अर्डरमा थप |
|
| SI5344C-D06928-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 814 अर्डरमा थप |
|
| SI5345B-D08724-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 892 अर्डरमा थप |
|
| SI5341B-D10442-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 832 अर्डरमा थप |
|
| SI5344A-D07830-GMR | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 847 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10996 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.51493 | $4.51493 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।